הדרכות

לק ג’ל הסוגים הטקסטורות והגימורים השונים שעליך להכיר

קוסמטיקאית יקרה,

כמה פעמים קרה לכן שרציתן לתאר את הלק שעליכן אבל לא הייתן בטוחות אם הוא שימר,גליטר  או בכלל מחליף צבע?
עולם הלקים לא מפסיק להשתכלל ולהמציא את עצמו כל פעם מחדש, הן מבחינת עושר הצבעים והגוונים והן מבחינת הטקסטורות החדשות שמצטרפות ומעשירות את עולמינו כמעצבות ציפורניים.

אז איך מבחינים ומזהים מהם ההבדלים בין גימורי הלק השונים? לפניכם מדריך לסוגי הלקים הפופולריים ביותר שיעזור לכן לאתר את הלק האהוב עליכן.

המוצר החדש מבית P.S.M

תשכחי מכל מה שהכרת עד היום!
בנייה בג’ל זהו העתיד ואנו דואגים להביא אותו אלייך,
מוזמנת לראות את הוידאו ולהבין איך כל מה שהכרת הולך להשתנות.

Metallic Nail Polish:מטאלי
הגוון והאפקטים המטאליים פופולריים בעיקר בצבעי כסף,זהב,אפור וכחול כהה. הגימור המטאלי נעשה פופולרי יותר בשנים האחרונות וניתן להבחין בקשת צבעים מאוד רחבה המצטרפת לגימור המבריק מתכתי.

Nail Polish Sheer

לק שקוף למחצה המקנה לציפורניים הטבעיות שלך מראה מבריק לק sheer משמש בעיקר עבור מניקור צרפתי.

Crème Nail Polish :קרמי
הנוסחה והרכב הגימור הנפוץ והוותיק בקרב מעצבות ציפורניים לק ג’ל במרקם קרמי לרוב בעל צבע אחיד הנמרח באופן חלק ולאחר תהליך הייבוש גימור מלא ברק לאחר מריחת של כשלושה שכבות נקבל רמת כיסוי ואטימות מספקת


PSM סרטון הדגמה: מניקור מכשירי (רוסי) עם מוצרי לק ג’ל
.קרדיט למעצבת ציפי קריכלי,אשקלון

Glitter Nail Polish : מבהיק / נוצץ
האפקט החגיגי ,מושלם לאירוע שלך,ההרכב בנוסחה מכיל חלקיקי מיקרו זוהרים בגדלים שונים מעדין ועד גס להעצמת הברק.

Pearl Nail Polish: פנינה
לק ג’ל לציפורן באפקט פנינה מאפשר להתאים את הגוון הטוב ביותר לבגד אותו את לובשת משתלב עם כל גווני לבן הלקים מופקים בנוסחה יחודית להעצמת אפקט הצדפה,או הפנינה.


לק ג’ל זה בסיסי!

שפרי את עמידות הלק על הציפורניים

ישנן מספר סיבות שיכולות לגרום לעמידות /אי עמידות של הלק על ציפורני לקוחותיך, רצוי להכיר את כולן כך שהחל מהמניקור הבא שלך כבר תוכלי לשפר ביצועים וליהנות מלק שנשאר לאורך זמן.

הבדלים אישיים

ראשית חשוב לדעת שנשים נבדלות במידת השומניות הטבעית המצטברת על הציפורן,תכונה המשפיעה במידה רבה על עמידות והיצמדות הלק התחילי את המניקור על

ציפורניים נקיות לחלוטין’ תמיד ננקה את הציפורניים לפני המריחה,גם אם הן ערומות לחלוטין.

כאמור הציפורן שלנו מכילה שכבת שמנים וציפוי טבעי,אם לא נסיר אותם זה עלול למנוע מהלק להתיישב היטב ולהצמד למשטח הציפורן. לכן בטרם תמרחי את הלק נגבי את הציפורניים עם צמר גפן ספוג במסיר לק או אלכוהול.

מרחית בסיס לק ג’ל

לפני מריחת צבע הלק המועדף עלייך הקפידי למרוח בסיס לק ג’ל איכותי ומקצועי על ציפורן נקייה.
תפקידו של בסיס לק הוא לספק שכבת הפרדה בין הציפורן לשכבת הלק, מעבר לכך תפקידו לספק הגנה על הציפורן הטבעית שלך מכתמים ושאריות צבע.

שכבת מהווה חומר ממלא על משטח הציפורן הטבעית,ויוצרת משטח חלק ואחיד על הציפורן ומכין אותה למריחת לק מושלמת,על מנת לקבל מרקם וטקסטורה חלקה נבצע תיקוני מילוי ואלה יבטיחו לנו ציפורן חלקה ומראה אחיד אשר יקבע את ציפוי הלק היטב למשטח הציפורן הטבעית.

שתפו עמוד זה

close slider

טופס יצירת קשר