בטיחות ותו תקן

דרכים לשמירה ובריאות עור הידיים והציפורניים

כטכנאית ומעצבת ציפורניים מקצועית,את מבינה ומודעת לחשיבות ההגנה והבטיחות על עור הידיים והציפורניים של לקוחותיך.
בשנים האחרונות אנו עדים למגמה העולה בשימוש בחומרים אקריליים לבנייה על ציפורניים טבעיות וצביעה בציפוי לק ג’ל , במקביל לתהליכים אלה התעוררו שאלות בריאותיות ובטיחותיות בנוגע לשימוש בחמרי גלם המכילים מרכיבים אלה.

אלרגיה לחומרים אקריליים

כמו כל חומר כימי גם החומרים והמרכיבים המצויים בלק לצפורניים  עשויים לגרום לתגובה אלרגית , מדובר למעשה בהתפתחות תאים או/ו נוגדנים על ידי המערכת הטבעית בגופנו.

בשל השימוש ההולך וגובר באקריל לטיפוח הציפורניים הפכה האלרגיה לחומרים ותרכובות המכילות אקריל לנפוצה בקרב נשים רבות הרגישות במיוחד למרכיב במינון גבוה מהמותר על פי התקנים בארץ ובעולם.

מי שמועדות להיחשף לחומרים אלה במיוחד הן המניקוריסטיות והמעצבות העוסקות בטיפול צביעה או בניית ציפורנים ,כמו כן בנשים/לקוחות אשר להן בוצעה העבודה.

עיקר הבעייתיות היא בשלב בו האקריל עדיין נוזלי ונדיף ,כאשר הנוזל או האבקה מתקשים השפעתן השלילית קטנה.
למעשה מגע ושאיפת חומרים בתהליך הצביעה או בעיצוב הבניה עשוי לגרום לתגובה דלקתית וקשיים בנשימה כאשר משתמשים בג’ל בהרכב כימי ללא בקרה ותקן מוסמך.
מומלץ להגן על דרכי הנשימה באמצעות מסכת מגן ולאוורר את חדר העבודה במהלך היום ככל שניתן.

דלקות עור ממגע עם חומרים ומוצרים ללא בקרה ותקן רשמי

לאחר שאובחנה אלרגיה לחומר הרי שמעבר להימנעות ממגע נוסף עם החומר אין לרגישות תרופת קסם,מלבד הימנעות ממגע ושימוש חוזר במוצר אקרילי לא מפוקח אפשרות נוספת לטיפול היא שימוש במשחות ותרופות אנטי אלרגיות שונות.

אקזמה כתוצאה מחשיפה לאקרילים עשויה להיות קשה ולא אסתטית רגישות מסוג זה עלולה להחמיר עם הזמן עד כדי פגיעה ממשית ובלתי הפיכה בעור הידיים התפתחות בעיות נשימה ותפקוד הריאות ,לכן חשוב מאד לאבחן ולטפל בעזרת רופא מומחה לאלרגיות על מנת לא להיחשף לרגישויות אלה ודאי שאת משתמשת במוצרים להם יש אישור ותקן של משרד הבריאות.

שמירה משטח הציפורן

הציפורן עצמה היא למעשה רקמה ללא תאים ולכן משטח הציפורן עצמה לא תינזק מהאלרגיה, לכן אל תוותרי על לק בסיס. ג’ל בסיס מקשר בין הציפוי הטבעי של הציפורן ללק הצבעוני, ופועל בשני מישורים: תורם לעמידות הלק, וכך “חוסך” הסרות חוזרות ונשנות של השאריות עם מסירי לק כימיים אשר שוחקים את הציפורן ומונעים חדירה של גוון הלק הצבעוני לשכבת הקרטין, פעולה הגורמת להצהבת הציפורן השקיעי בקניית לק  איכותי מ”בית טוב”.
אל תתפתי לקנות מוצר לא מוכר רק בשל מחירו הזול.
לק זול באיכות נמוכה מתקלף במהירות וגורם להתייבשות הציפורן ולהיחלשותה, לק ג’ל איכותי מתאפיין ביכולת מריחה קלה ובצורה אחידה אשר לא יוצרת גבשושיות על המשטח ועושה שימוש במברשת איכותית ומקצועית.

PSM יבוא תמרוקים בע”מ

בשיתוף מעבדות היצרן יצרנו ב PSM פורמולה בטיחותית מבלי להתפשר על איכות ועמידות הג’ל, הנוסחה המהפכנית מבטלת את הצורך בשימוש בפריימר או בונדר. את הבסיס המיוחד שלנו ניתן להניח ישירות על הציפורן הטבעית, שימוש בבסיס(base)מבטיח שמירה על מבנה הציפורן, עמידות הג’ל לאורך זמן וכן הסרה קלה יותר.

היצמדות מושלמת של הלק לציפורן  הוא לא רק עניין של כימיה. הצטמקות מינימלית במהלך היבוש ואלסטיות מיטבית לאחר מיצוק הג’ל מבטיחים הצמדות  מושלמת וארוכת טווח לציפורן הטבעית.

טכנאית ומעצבת ציפורניים השימוש במוצרים תקניים מבית PSM BEAUTY מקנה לך בטחון לספק ללקוחותיך את מוצרי הג’ל מהבטיחותיים ביותר בתעשיית הקוסמטיקה.

PSM מחויבים למוצרי לק ג’ל באיכות ובגוונים חדשניים. החברה מתמקדת ביבוא מוצרים וחמרי גלם המיוצרים בפיקוח תקני איכות בינלאומיים וישראלים מחמירים.
מוצרי לק ג’ל מסדרת ביוטי פרו מיוצרים בנוסחה ייחודית המתואמת לתנאי האקלים הישראלי ברשיון משרד הבריאות ובתקני האיחוד האירופי GMP.
אנו עושים שימוש בתרכובות ובחומרי גלם ירוקים אשר לא נוסו על בעלי חיים.
האג’נדה שלנו ב פי אס אם….מוצרים באיכות מעולה!
ושירות אישי מנצח.

שתפו עמוד זה

close slider

טופס יצירת קשר